4816P-1-331LF |
Bourns Inc., 330 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width), 4800P |
View |
4816P-1-331LF |