4610X-104-331/471L
4610X-104-331/471L
Part Number 4610X-104-331/471L
Description RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP
Lead Time To be Confirmed
Detailed Description 330, 470 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Dual Terminator 16 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP
Payment Methods
Delivery Services
4610X-104-331/471L - Product Attributes
Part Status Active
Circuit Type Dual Terminator
Resistance (Ohms) 330, 470
Tolerance ±2%
Number of Resistors 16
Number of Pins 10
Power Per Element 200mW
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package 10-SIP
Size / Dimension 0.998" L x 0.098" W (25.35mm x 2.49mm)
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)