4610X-101-153LF
4610X-101-153LF
Part Number 4610X-101-153LF
Description RES ARRAY 9 RES 15K OHM 10SIP
Lead Time To be Confirmed
Detailed Description 15k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP
Payment Methods
Delivery Services
4610X-101-153LF - Product Attributes
Circuit Type Bussed
Resistance (Ohms) 15k
Tolerance ±2%
Number of Pins 10
Power Per Element 200mW
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package 10-SIP
Size / Dimension 0.998" L x 0.098" W (25.35mm x 2.49mm)
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)