4310R-101-391LF
4310R-101-391LF
Part Number 4310R-101-391LF
Description RES ARRAY 9 RES 390 OHM 10SIP
Lead Time To be Confirmed
Detailed Description 390 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP
Payment Methods
Delivery Services
4310R-101-391LF - Product Attributes
Circuit Type Bussed
Resistance (Ohms) 390
Tolerance ±2%
Number of Resistors 9
Resistor Matching Ratio -
Resistor-Ratio-Drift 50 ppm/°C
Number of Pins 10
Power Per Element 200mW
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package 10-SIP
Size / Dimension 0.984" L x 0.085" W (24.99mm x 2.16mm)
Height - Seated (Max) 0.195" (4.95mm)