4308R-104-221/331L
4308R-104-221/331L
Part Number 4308R-104-221/331L
Description RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP
Lead Time To be Confirmed
Detailed Description 220, 330 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Dual Terminator 12 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP
Payment Methods
Delivery Services
4308R-104-221/331L - Product Attributes
Part Status Active
Circuit Type Dual Terminator
Resistance (Ohms) 220, 330
Tolerance ±2%
Number of Resistors 12
Resistor Matching Ratio -
Resistor-Ratio-Drift 50 ppm/°C
Number of Pins 8
Power Per Element 200mW
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package 8-SIP
Size / Dimension 0.784" L x 0.085" W (19.91mm x 2.16mm)
Height - Seated (Max) 0.195" (4.95mm)