2450BP39C100AE
2450BP39C100AE
Part Number2450BP39C100AE
Manufacturer
Description
Package / Case1008 (2520 Metric), 4 PC Pad
Unit PriceRequest a Quote
Lead TimeTo be Confirmed
Detailed Description
2450BP39C100AE - Product Attributes
Categories Filters / RF Filters
Standard Package1
ManufacturerJohanson Technology Inc.
Series-
PackagingCut Tape (CT)
Part StatusActive
Frequency2.45GHz Center
Bandwidth-
Filter TypeBand Pass
Ripple0.7dB
Insertion Loss2.5dB
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height (Max)0.039" (1.00mm)